Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 18:00
Carrefour:
pon - czw: 08:00 - 22:00; pt - sob: 08:00 - 23:00; nie: 09:00 - 21:00
McDonald's:
pon - nie: 07:00 do 23:00
Aktualności

Magiczne Walentynki w Atrium Olkusz

Magiczne Walentynki w Atrium Olkusz

W dniu 14 lutego 2017 roku wszystkich zakochanych zapraszamy do Centrum Handlowego Atrium Olkusz, gdzie znajdą Państwo moc atrakcji. W specjalnej walentynkowej garderobie zakochani znajdą mnóstwo atrakcyjnych rekwizytów do przebrania, które będą mogli przymierzać i robić sobie w nich zdjęcia.
Dla kreatywnych zakochanych mamy specjalny konkurs fotograficzny – pary będą mogły ubrać dodatki i gadżety a następnie zrobić sobie zdjęcia i wysłać je na podany adres e-mail.
Jury wybierze zwycięzców w każdej kategorii, którzy otrzymają walentynkowe nagrody.
Co więcej, w klimatycznym saloniku dostępna będzie prawdziwa wróżka, która odczyta znaczenie każdego miłosnego znaku. Wróżka jest specjalistką od wróżb miłosnych, podpowie co jest zapisane w gwiazdach i jak zdobyć serce ukochanej osoby.
Dla wszystkich Klientów Centrum Handlowego Atrium Olkusz zorganizowany zostanie konkurs, który będzie polegał na odnalezieniu walentynkowych serc, które zostaną uprzednio ukryte w centrum. Dla osób, które je odnajdą czekają wyjątkowe nagrody.
Na terenie Centrum pojawi się również profesjonalna wizażystka, która dla każdej chętnej osoby zrobi dodatki makijażowe – upiększający bądź z motywem serca lub inne na życzenie.
Podczas Walentynek w naszym Centrum pary będę mogły przetestować swoją miłość. W zabawnych i ciepłych konkursach przekonają się ile wiedzą o miłości. Liczne nagrody przekonają pary, że spędzają najlepsze Walentynki!
Zapraszamy do Centrum Handlowego Atrium Olkusz.

Data dodania: 1 lutego 2017