Centrum Handlowe:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 18:00
Carrefour:
pon - sob: 07:30 - 21:00; nie: 8:30 - 20:00
Bricomarche:
pon - sob: 08:00 - 21:00; nie: 08:00 - 20:00
Aktualności

Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”

Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”

W niedzielę, 24 września 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Handlowym Atrium Płock w Płocku odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00 w niedzielę, 24 września 2017 roku do Centrum Handlowego Atrium Płock, mieszczącego się w Płocku przy ul. Przemysłowej 1.

Realizacja przedsięwzięcia możliwa jest dzięki środkom finansowym oraz wszelkiemu innemu wsparciu pochodzącemu od Organizatora (Telemedycyna Polska S.A. – lider teleopieki kardiologicznej www.telemedycynapolska.pl ), Współorganizatora (Centrum Handlowe Atrium Płock – zaangażowane społecznie centrum handlowe www.atrium-ch.pl/plock/), Partnerów (Mlekovita – producent wyrobów mlecznych www.mlekovita.com.pl, Diagnosis – producent wyrobów medycznych www.diagnosis.pl, Abra – glukometr www.diagnosis.pl) zaś nagłośnienie Akcji jest możliwe dzięki Patronom Medialnym (Magazyn Vita www.vita.pl, Miesięcznik Praktyka Lekarska www.praktykalekarska.com, Portal Internetowy Sekrety-zdrowia.org www.sekrety-zdrowia.org ) oraz wszystkim życzliwym Mediom.

Zachęcamy do odwiedzania strony www.terazserce.pl, gdzie po zakończeniu akcji dostępna będzie relacja  z wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!

Data dodania: 11 września 2017