Bricomarche:
pon - sob: 8:00 - 20.00; nie: 9:00 - 19:00
Aktualności

Magiczne Święta w Atrium Tczew

Magiczne Święta w Atrium Tczew

Centrum handlowe Atrium Tczew zaplanowało na grudzień całą masę świątecznych atrakcji. Początek już w najbliższy poniedziałek, 5 grudnia, kiedy rozpocznie się konkurs na najładniejszą choinkę. Tego dnia centrum handlowe odwiedzi również prawdziwy Święty Mikołaj!

Choinki do konkursu zapewni Atrium Tczew, a dzieci będą je dekorować ozdobami, które wykonają w swoich szkołach. Rywalizacja potrwa do 20 grudnia. Na najlepsze klasy czekają atrakcyjne nagrody: zwycięzcy wygrywają edukacyjny wyjazd do Torunia. O jego konkretnej destynacji zadecyduje nauczyciel prowadzący. Do wyboru jest Centrum Nauki Kopernik, Dom Legend Toruńskich czy Muzeum Żywego Piernika. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają bilety na wybrany seans do kina Helios, a trzeciego – paczkę ze słodyczami.

5 grudnia Atrium Tczew odwiedzi także Święty Mikołaj, który będzie rozdawał najmłodszym słodkie upominki. Z pewnością nie odmówi również nikomu pamiątkowego zdjęcia. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: każdy będzie mógł pomalować sobie twarz na świąteczne kolory. Odbędzie się także gra wielkoformatowa pt. „Bieg Do Świętego Mikołaja”.
Natomiast w sobotę, 10 grudnia, wystartuje specjalna akcja świąteczna. Wystarczy zrobić zakupy o minimalnej wartości 100 złotych w jednym ze sklepów znajdujących się w Atrium Tczew, a następnie udać się do Punktu Obsługi Promocji, w którym będzie można wymienić swój paragon na ręcznie zdobioną świecę w preferowanym kolorze. Liczba świec jest ograniczona.

Data dodania: 5 grudnia 2016