Bricomarche:
pon - sob: 8:00 - 20.00; nie: 9:00 - 19:00
Aktualności

Wiosenny Jarmark z Duszą i Sercem w Atrium Tczew

Wiosenny Jarmark z Duszą i Sercem w Atrium Tczew

Za nami pierwsze dni wiosny, a już niedługo będziemy obchodzić Święta Wielkanocne. Z tej okazji Atrium Tczew przygotowało specjalne wydarzenie – Wiosenny Jarmark z Duszą i Sercem. Od czwartku, 23 marca do niedzieli, 26 marca goście centrum będą mogli kupić najpiękniejsze ozdoby wielkanocne i wyroby garmażeryjne na świąteczny stół.

Na stoiskach jarmarku na klientów Atrium Tczew czekać będzie szeroki asortyment wiosenno-wielkanocnych produktów. Podczas „Wiosennego Jarmarku z Duszą i Sercem” goście centrum będą mogli zapoznać się z góralskim i kociewskim folklorem. W ofercie m.in.: drewniane ozdoby i dekoracje świąteczne, odzież, garmażeria, góralskie miody a w niedzielę zawitają gościnnie kociewskie słodkości. Nie zabraknie także drewnianych zabawek dla najmłodszych .
– Niedawno zaczęła się kalendarzowa wiosna, zbliżają się Święta Wielkanocne. „Wiosenny Jarmark z Duszą i Sercem” to świetna okazja, by odpowiednio rozpocząć nową porę roku. Każdy gość naszego centrum będzie mógł zaopatrzyć się w wyjątkowe dekoracje wielkanocne, a także zapoznać się z tradycyjnymi góralskimi przysmakami – powiedziała Magdalena Bławat, dyrektor Atrium Tczew.
„Wiosenny Jarmark z Duszą i Sercem” potrwa od czwartku, 23 marca do niedzieli, 26 marca w godzinach 8:00 – 21:00 w niedzielę od 9:00 – 19:00.

Data dodania: 24 marca 2017