Bricomarche:
pon - sob: 8:00 - 20.00; nie: 9:00 - 19:00
Aktualności

Rozlicz PIT z Atrium Tczew

Rozlicz PIT z Atrium Tczew

Atrium Tczew bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Szybki PIT w galerii handlowej”. W piątek i sobotę, 24-25 marca, na klientów centrum czekać będą pracownicy Krajowej Izby Administracji Skarbowej, którzy bezpłatnie doradzą, jak rozliczyć deklarację podatkową drogą elektroniczną.

Urzędnicy nie tylko pomogą gościom centrum przy wypełnianiu PIT-ów, ale również wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z zeznaniami podatkowymi, ulgami czy odliczeniami. By wziąć udział w akcji, należy wziąć ze sobą PIT-11, który otrzymujemy od pracodawców lub inny dokument świadczący o uzyskanych dochodach w 2016 roku. Do identyfikacji danych będzie również potrzebne zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2015 rok) lub dokładna kwota przychodu uzyskanego w 2015 roku. Osoby, które chcą skorzystać z ulg podatkowych, muszą pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia dokonania wydatków, które chcą odliczyć. Na miejscu klienci centrum otrzymają urzędowe poświadczenie odbioru swoich zeznań podatkowych.
– Rozliczenia podatkowe co roku sprawiają kłopot wielu osobom. Nie wszyscy także zdają sobie sprawę, że PIT-y można wypełnić drogą elektroniczną. Biorąc udział w akcji „Szybki PIT w galerii handlowej”, razem z Krajową Izbą Administracji Skarbowej pragniemy udowodnić, że składanie zeznań podatkowych w rzeczywistości może być szybkie, sprawne i bezproblemowe – powiedziała Magdalena Bławat, dyrektor Atrium Tczew.

„Szybki PIT w galerii handlowej” odbędzie się w piątek i sobotę, 24 i 25 marca w godzinach 12.00-20.00.

Data dodania: 24 marca 2017