Centrum Handlowe:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 18:00
Carrefour:
pon - sob: 07:30 - 21:00; nie: 8:30 - 20:00
Bricomarche:
pon - sob: 08:00 - 21:00; nie: 08:00 - 20:00
Aktualności

Podaruj zdrowie na Święta z Atrium Płock

Podaruj zdrowie na Święta z Atrium Płock

Składając świąteczne życzenia chcemy otoczyć naszych bliskich troską, życząc im przede wszystkim zdrowia. Jednak same dobre intencje nie wystarczą, ważne są regularne badania i profilaktyka. W przedświątecznej krzątaninie warto znaleźć czas, by odwiedzić Atrium Płock i wziąć udział w bezpłatnych badaniach medycznych. Już w najbliższą sobotę, 2 grudnia w godzinach 10:00-18:00, w centrum handlowym odbędzie się wydarzenie w ramach ogólnopolskiej akcji prozdrowotnej „Teraz Serce”.

„Teraz Serce” to kampania profilaktyki chorób układu krążenia, której organizatorem jest Telemedycyna Polska. Akcja odbywa się w wybranych centrach handlowych na terenie całej Polski, w tym w grudniu w Atrium Płock. Jako jedna z największych kampanii bezpłatnych konsultacji kardiologiczno-dietetycznych w kraju, ma na celu budowanie świadomości Polaków na temat zapobiegania chorobom serca oraz ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów.

Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna.

Data dodania: 28 listopada 2017