Galeria:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 17:00
Tesco:
pon - sob: 6:00 - 23:00; nie: 7:00 - 23:00
Brico Marche:
pon - pt: 7:00 - 21.00; sob: 8:00 - 21:00; nie: 10:00 - 18:00
Aktualności

Odjazdowy bibliotekarz w Atrium Świętochłowice

Odjazdowy bibliotekarz w Atrium Świętochłowice

Dyrekcja Centrum Handlowego Atrium Świętochłowice zaprasza do udziału w rowerowej grze miejskiej pt. „Odjazdowy bibliotekarz” organizowanej w dniu 13 maja br. na terenie miasta Świętochłowice przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Rajd organizowany jest dla bibliotekarzy, czytelników, sympatyków biblioteki, miłośników książek i rowerów.
Podczas przejazdu rowerowego uczestnicy zwiedzą ciekawe punkty w mieście oraz miejsca powiązane tematycznie z książką. Zawodnicy do pokonania będą mieli trasę o długości ok. 10 km a przebiega będzie obok takich punktów jak Biblioteka Centralna MBP, Kościół Ewangelicki, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Park im. Mieszkańców Heiloo, Stadion Naprzód Lipiny, Centrum Handlowe „Atrium Świętochłowice”, OSiR „Skałka”.

W rowerowej grze miejskiej mogą wziąć udział zespoły 2-5 osobowe. Głównym zadaniem zespołów jest wykonanie zadań na poszczególnych stacjach kontrolnych i zebranie jak największej ilości punktów. Szczegóły dotyczące planowanego wydarzenia dostępne pod nr telefonu 32 2455 210, wew. 8, zapisy drogą mailową: promocja@mbp.swietochlowice.pl.
W tytule maila należy wpisać „Odjazdowy Bibliotekarz”.

W ramach akcji jednym z punktów przejazdu uczestników będzie CH Atrium Świętochłowice, gdzie już od godziny 9:00 konferansjer będzie zapraszał wszystkich klientów do wspólnej zabawy, gier i konkursów.
Około godziny 14:20 przewidziany jest przyjazd uczestników „Rowerowej Gry Miejskiej- Odjazdowy Bibliotekarz”, którzy to będą mieli za zadanie odnaleźć i odpowiedzieć na pytania dotyczące Świętochłowic, Miejskiej Biblioteki Publicznej, umieszczone na terenie Centrum.
Dyrekcja Centrum Handlowego Atrium Świętochłowice jest fundatorem wartościowej nagrody.
Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej zabawy!

Data dodania: 5 maja 2017