Gallery:
Mon - Sat: 09:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 17:00
Tesco:
Mon - Sat: 6:00 - 23:00; Sun: 9:00 - 23:00
Brico Marche:
Mon - Fri: 7:00 - 21.00; Sat: 8:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 18:00
News

Koniec remontu parkingu w Atrium Świętochłowice

Koniec remontu parkingu w Atrium Świętochłowice

Remont parkingu przed Atrium Świętochłowice dobiegł końca. To spore udogodnienie dla wszystkich klientów centrum. Wprowadzono szereg zmian, mających na celu zwiększenie komfortu korzystania z całego terenu Atrium.

Wymieniono m.in. powierzchnię parkingu z kostki betonowej przy markecie Bricomarche. Zmieniła się także organizacja ruchu – teraz obowiązuje ruch dwukierunkowy, co ułatwi zmotoryzowanym klientom centrum sprawne poruszanie się po terenie parkingu. Utwardzono również rejon postoju taksówek oraz wejście do wspomnianego już Bricomarche.

Odmalowano także oznaczenia parkingu oraz dróg dojazdowych – m.in. miejsca dla inwalidów, dla kobiet w ciąży, rodzin z dziećmi. Na nowo zaznaczone zostały też regularne miejsca parkingowe, miejsca dla samochodów uprzywilejowanych (policja, straż miejska, straż pożarna) oraz strzałki wyznaczające kierunki jazdy. Cieszymy się, że remont dobiegł końca. Dzięki temu nasi klienci mogą w jeszcze łatwiejszy
i bardziej instynktowny sposób poruszać się po parkingu Atrium. Wierzymy, że wprowadzone przez nas udogodnienia sprawią, że mieszkańcy Świętochłowic jeszcze chętniej będą odwiedzać nasze centrum.

Serdecznie Zapraszamy.

Adding date: 10 October 2016